کارخانه تولید روغن موتور شیراز

در حال حاضر، با پیشرفت تکنولوژی، انواع متنوعی از روغن موتور ها تحت نظر متخصصین طراحی و ساخته می شوند. هر کدام از این روغن ها، دارای ویژگی ها و مشخصات خاصی هستند و برای کاربری های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

کارخانه تولید روغن موتور شیراز، بهترین محصول را با سطح کیفی بالا و طبق استاندارد های روز دنیا، تولید و به طور وسیعی در بازار توزیع می کند. کیفیت بالا، از ملاک های مهم تولید کنندگان است. 

کارخانه تولید روغن موتور شیراز

تشخیص کیفیت روغن موتور

تشخیص کیفیت روغن موتور به طور کل، روغن موتور از ترکیب روغن پایه و سایر افزودنی های مجاز ساخته می شود. این محصول، نقش اساسی را در عملکرد و کارایی سیستم موتور خودرو ایفا می کند و موجب حرکت روان قطعات و اجزا موتور خودرو می گردد. از طرفی، از فرسایش و فرسودگی قطعات جلوگیری می کند و موجب افزایش عمر و ماندگاری سیستم کلی موتور می شود. یکی از روش های مهم تشخیص کیفیت روغن موتور، توجه به برچسب ها و مطالب درج شده بر روی بسته بندی است.

بسیاری از تولید کنندگان بزرگ، برای فروش و سود آوری بیشتر و جلوگیری از سو استفاده، از برچسب های مخصوص و نوشته های خوانا استفاده می کنند. بنابراین، در هنگام خرید حتما به نکات ذکر شده توجه کنید و کیفیت چاپ و مطالب نوشته شده بر روی ظرف را مورد بررسی قرار دهید. از دیگر روش های تعیین کیفیت روغن موتور، توجه به ظرف حاوی روغن است. ظروفی که برای روغن موتور استفاده می شود، به طور معمول، صاف و بدون هیچ گونه خراش، فرسودگی و سایش است و به بهترین شکل ممکن، پلمپ شده اند. 

روغن موتور های مرغوب، از رنگی شفاف بهره می برند و بدون هیچ گونه آلودگی و ذراتی می باشند. همچنین، هیچ بویی ندارند. در حالی که، روغن های بی کیفیت، بوی تندی دارند و رنگ آن ها غیر شفاف است. استفاده از چنین روغن های بی کیفیتی در سیستم موتور، عملکرد را با مشکل مواجه می کند و عملیات روان کنندگی را به خوبی و درستی انجام نمی دهد. بنابراین، به مرور زمان، قطعات و اجزا، دچار خوردگی می شوند و استهلاک خودرو بالا می رود. 

مرکز پخش روغن موتور شیراز

مرکز پخش روغن موتور شیراز مرکز پخش روغن موتور شیراز، همواره سعی بر آن دارد که محصول را با توجه به مرغوبیت مواد تشکیل دهنده در تولید و همچنین، مطابق با اصول و استاندارد های جهانی و بین المللی، با طیف وسیعی در بازار عرضه و در اختیار فروشندگان قرار دهد. خرید این محصول با حذف دلالان و واسطه ها و به طور مستقیم، تاثیر بسزایی بر قیمت نهایی دارد و هزینه پرداختی، بسیار مناسب تمام می شود. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما