پخش کننده روغن موتور زانتیا

روغن موتور زانتیا برای پیچ موتور و همچنین نبض حیاتی است که چند دقیقه قبل از سفت شدن در اصطکاک کم، میرایی، جریان بیش از حد طول می کشد. علاوه بر این، به تمیز نگه داشتن دستگاه کمک می کند و از خوردگی جلوگیری می کند.

روغن های پیشرفته در موتورهای پیشرفته است که تمایل به داشتن محیط با بالاترین کیفیت دارند که وزن و ظرفیت سیلندر را کاهش می دهند، در حالی که قدرت و کارایی را افزایش می دهند.

پخش کننده روغن موتور زانتیا

کارایی روغن موتور در ماشین

کارایی روغن موتور در ماشین روغن موتور مجموعه ای منحصر به فرد از یک دارایی اساسی و افزودنی است که برای روغن کاری قطعات موتور، کاهش اصطکاک، روغن کاری، باد کردن و محافظت از موتور استفاده می شود. روغن موتور مدرن ترکیبی از مجموعه های پایه و مواد افزودنی دارند که برای انجام عملیات مختلف طراحی شده اند: برخی از قطعات متحرک را جدا کرده و چرب کنید. نشت موتور را کاهش دهید و از رسوب در قسمت های داخلی موتور خودداری کنید. به محض تخلیه یک آلاینده دوقطبی به میزان آلودگی مناسب، در صورت آلودگی و آلاینده ها قیمت ها و روش ها به حالت تعلیق در می آیند.

روغن موتور حاوی اجزای اساسی که ترکیبات پایه و مواد افزودنی ترکیبات پایه از گاز طبیعی یا نفت خام تشکیل شده و 70٪ تا 90٪ محتوای ترکیب را نشان می دهد و کارایی روغن موتور را افزایش می دهد، بنابراین افزودنی ها 10٪ تا 30٪ باقی مانده را نشان می دهند و این مواد افزودنی شامل موارد دیگر است از جمله : پراکنده کننده ها، آنتی اکسیدان ها، ضد اسپاسم، بازدارنده های خوردگی اکثریت شاخص ویسکوزیته، سرکوب کننده های نقطه مایع است.

موتور همیشه دارای بستر نهایی برای شناسایی سرعت مورد نیاز گیرنده است. از جمله طراحی موتور شروع به کار موتور پله ای، برای تعیین دور موتور، بازده سوخت و خروجی رسانه استاندارد آن باید در حداکثر محدوده باشد. برای محافظت از موتوربه وسیله ی روغن موتور، باید به خصوصیات فیزیکی و شیمیایی خاصی مجهز باشد. با گذشت زمان کارکرد موتور، یک سری شرایط کار ایجاد می کند که بر توانایی موتور برای نصب دیگ بخار با سرعت بالا تأثیر منفی می گذارد. بسته به فضای داخلی و نحوه استفاده از وسیله نقلیه می توان شرایط سرویس را کاملاً تغییر داد.

این روغن موتور ها از ویسکوزیته قابل قبولی برخوردار اند، ویسکوزیته به عنوان مقاومت مایعات در برابر جریان تعریف می شود. همانطور که مولکول های یک مایع نسبت به یکدیگر حرکت می کنند، انرژی برای جداسازی و ایجاد مایع مورد نیاز است.

به طور کلی، بزرگترین مولکول ها بیشترین جذب را به یکدیگر دارند و از آنجا که دارای گرانروی بالایی هستند. انرژی مورد نیاز برای افزایش، جذب مولکول به مولکول و تولید جریان است در صورتی که نوعی اصطکاک محسوب شود. به هر حال، ویسکوزیته را می توان نوعی اصطکاک مولکولی تعریف کرد.

تمام خصوصیات فیزیکی و شیمیایی روغن موتور، ویسکوزیته و دوام سازگار با ویسومتری آن نیز از مهمترین راه در نظر گرفته شده است.

بازار خرید روغن موتور زانتیا

بازار خرید روغن موتور زانتیا برای خرید روغن موتور زانتیا کافی است آن را از ما بخواهید و با کیفیت ترین روغن موتور بازار برای این خودرو از طریق مجموعه ما تامین می شود. این مرکز قیمت این روغن موتور را مناسب ترین قیمت بازار خرید روغن موتور اعلام کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما