پخش کننده روغن موتور ب ام و

روغن موتور که تشکيل شده از روغن و يک سري افزودني هاي خاصي مي باشد وظيفه ي اصلي که دارد اين است که از اصطحکاک اجزا جلوگيزي کرده و باعث روان تر شدن و خنک شدن اجزا مي شود و همچنين مصرف سوخت را نيز کاهش مي دهد. پخش کننده هاي روغن موتور ب ام و در کشور زياد نيستند و بايد به يک سري مکان هاي محدود و خاص برا خريد انواع روغن موتور خودروي ب ام و مراجعه کنيد.

پخش کننده روغن موتور ب ام و

بهترین زمان تعویض روغن موتور خودرو

بهترین زمان تعویض روغن موتور خودرو اگر اين سوال را از متخصصات تعويض روغن بپرسيد به شما خواهند گفت که بهترين زمان، بعد از کارکرد موتور به کيلومتراژ حدودي 6000 مي باشد يا از نظر زماني بهتر است هر 22 هفته، اين اتفاق بيفتد. اين سخن راجع به تمام خودرو ها سدق نمي کند و صرفا يک حرف کلي مي باشد و تعويض روغن و زمان ان به پارامتر هاي بسياري چون نوع رانندگي شما، نوع روغن موتور به کار رفته و… بستگي دارد.

بعضي از خودرو ها داراي موتور توربو شارژ مي باشن که خب بهتر است زود تر از مان گفته شده براي تعويض روغن آن ها اقدام شود. يکي ديگر از عوامل موثر در تعيين زمان تعويض روغن موتور، نوع سوخت خودروي شما مي باشد طوري که خودروهاي با سوخت بنزيني مي توانند دير تر از خودروهاي با سوخت ديزلي براي تعويض روغن اقدام کنند.

همچنين شما مي توانيد با چک کردن ميزان روغن موتور، رنگ روغن موتور، ميزان چسبندگي ان و …متوجه بشويد که زمان تعويض آن فرا رسيده است يا خير. ناگفته نماند مصرف کنندگان بایستی نسبت به مصرف این گونه از مواد دقت لازم را داشته باشند چرا که مصرف بیش از اندازه این گونه از مواد باعث ایجاد و بروز عواقبی در خودرو می شود.حال مي خواهيم به خريد و توزیع روغن موتور ب ام و و مراکز فروش آن بپردازيم، در ادامه ي مطلب با ما همراه باشيد.

سفارش روغن موتور ب ام و

سفارش روغن موتور ب ام و روغن ب ام و در کشور در هر جايي پيدا نمي شود و شما بايد به مراکز خاص فروش ان ها يا نمايندگي هاي ان ها که اکثرا در کلان شهرها مي باشند، مراجعه کنيد. در بازار تهران نیز این محصولات با بهترین کیفیت و قیمتی گران به صورت عمده یا جزئی به فروش می رسند.این امر موجب شده است تا بسیاری از فروشندگان به این بازار برای تهیه مایحتاج خود مراجعه کنند. در سال های اخیر به دلیل فروش روغن موتور ب ام و ارزان قیمت در بعضی از مرکز های خرید و فروش، خریداران این کالا، اقدام به تهیه این محصول به صورت عمده کرده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما