وارد کننده روغن موتور معمولی

روغن موتور برای خودرو بسیار حیاتی است و در انواع برند در بازار وجود دارد. روغن موتور های مختلف کیفیت های متفاوتی دارند و به دلیل اهمیت بالای روغن موتور، لازم است که از با کیفیت ترین نوع آن استفاده نمایید. در این جا می خواهیم در مورد روغن موتور معمولی، بازار فروش، قیمت روز، و… مطالب کوتاهی را خدمت شما ارائه دهیم.

وارد کننده روغن موتور معمولی

راهنمای انتخاب بهترین روغن موتور

راهنمای انتخاب بهترین روغن موتور گرانروی یا ویسکوزیته برای انتخاب روغن موتور بسیار مهم است. روغن موتور هایی که گرانروی بیشتری دارند مناسب تر هستند و عملکرد موتور خودرو را افزایش می دهند. همچنین باید به غلظت روغن نیز توجه نمود. برخی از روغن ها در شرایط آب و هوایی متفاوت عملکردی متفاوت خواهند داشت و بهتر است که به شرایط آب و هوایی توجه کنید.

استاندارد API از جمله استاندارد های روغن است. برای خودرو هایی که بنزینی هستند، از حرف S استفاده می شود. ولی برای موتور های دیزلی از حرف C استفاده می شود. همچنین برای موتور های بنزینی از A تا N برای تعیین استاندارد استفاده می شود و استاندارد موتور دیزلی نیز از A تا J استفاده می کنند.

استاندارد SEA نیز نوعی دیگر است که استاندارد آن از 0 تا 60 تعیین می شود. با بیشتر شدن عدد به سمت 60 میزان گرانروی نیز افزایش می یابد. به دلیل متفاوت بودن ترکیب روغن ها هیچ گاه نباید آن ها را با یکدیگر ترکیب نمود‌. برای بهتر کار کردن موتور هیچ گاه بلافاصله پس از روشن کردن خودرو حرکت نکنید. برخی از افزودنی ها برای روغن موتور وجود دارند ولی بهتر است که از آن ها استفاده نشود مگر این که مطمئن باشید که با روغن سازگاری داشته باشد. و در نهایت باید گفت که در زمان لازم برای تعویض روغن موتور باید اقدام کرد.

خرید عمده روغن موتور معمولی

خرید عمده روغن موتور معمولی روغن موتور به دلیل استفاده زیاد دارای برند های مختلفی است و به صورت های مختلفی نیز به فروش می رسد. عرضه روغن موتور به صورت مستقیم و غیر مستقیم انجام می شود ولی واسطه های فروش قیمت تمام شده را افزایش می دهند و با بیشتر شدن واسطه ها قیمت نیز بیشتر خواهد شد. به صورت عمده چون مقدار بیشتری روغن خریداری می کنید قیمت کاهش پیدا می کند. می توانید از مراکز فروش ما به صورت مستقیم با کیفیت ترین روغن موتور را به صورت عمده و با بهترین قیمت خریداری کنید.

امروزه دسترسی به فضاهای مجازی و اینترنت نسبت به گذشته بسیار بیشتر شده است و خرید اینترنتی یکی از سریع ترین راه های خرید است. می توانید در هر زمانی به صورت اینترنتی برای خرید عمده روغن اقدام کنید. اگر نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد خرید روغن دارید می توانید با مشاوران ما مشورت نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما