نمایندگی فروش روغن موتور صادراتی

روغن موتور نیز یکی از محصولات صادراتی می باشد که به کشورهای مختلفی نیز صادر می‌ شود و بسیاری از آنها متقاضی واردات روغن موتور های تولید شده در ایران هستند، از این‌رو نمایندگی فروش روغن موتور صادراتی با عرضه این محصولات با کیفیتی بسیار عالی و با قیمت مناسب آن را در اختیار مصرف ‌کنندگان داخلی نیز قرار می ‌دهد و با ایجاد این سایت اینترنتی پل ارتباطی بین واحد نمایندگی و مشتریان خود ایجاد کرده است. 

نمایندگی فروش روغن موتور صادراتی

معرفی انواع روغن موتور

معرفی انواع روغن موتور روغن وسیله ‌ای بسیار لازم و ضروری برای موتور خودروی ماشین می ‌باشد که وظایف مختلفی برعهده داشته و شامل انواع مختلفی می باشد. 

در این بخش به معرفی انواع روغن موتور و مزایای استفاده از آنها می‌ پردازیم. 

روغن موتور ها به طور کلی به چهار گروه اصلی تقسیم می‌شوند که شامل روغن موتور مینرال، روغن موتور سنتتیک یا صنعتی، نیمه سنتتیک و فلاشینگ می باشند. 

روغن موتور مینرال یا معدنی از پایه مواد نفتی تشکیل شده است اما به علت عملکرد ضعیفی که دارد استفاده از آن چندان مرسوم نمی باشد. 

روغن موتور سنتتیک از روغن‌ های پایه، مینرال و افزودنی ‌های مجاز ساخته شده است و از پلیمرهای هیدروکربنی تشکیل شده است. 

تنها روغن موتورهای نیمه سنتتیک نوع دیگری از روان کننده‌ های موجود در بازار می باشند که مخلوطی از روغن ‌های سنتتیک و مینرال بوده ولی دارای کیفیت حد متوسطی می ‌باشند و در برابر دما و فشار بالا مقاومت خوبی دارا می باشند. 

روغن موتور فلاشینگ نیز نوع دیگری از روغن موتورها می باشد که تقریباً از لحاظ ظاهری مشابه آب می ‌باشند و برای خودروهای جدید هیبدری قابل استفاده می باشند. 

استفاده از روغن موتور دارای مزایای زیادی به شرح ذیل می ‌باشد. 

از این محصولات اغلب برای پاک کردن فضای داخلی موتور استفاده می شود. 

این نوع روغن موتورها به دلیل خاصیت ضد خورندگی و ضد زنگ زدگی، از موتور خودرو در برابر رطوبت و اسیدها محافظت می کنند. 

خاصیت آنتی ‌اکسیدانی دارند، به ‌نحوی‌ که از اکسیداسیون روغن و تشکیل لجن در موتور جلوگیری می ‌کنند. 

از سایش قطعات بر روی یکدیگر ممانعت به عمل می‌ آورند. 

این نوع روغن موتورها قابلیت این را دارند که ضربه‌ های نامتعارف موتور را دریافت کرده و به ‌عنوان نوعی ضد ضربه از موتور خودرو محافظت می کنند. 

مراکز پخش روغن موتور صادراتی

مراکز پخش روغن موتور صادراتی مراکز پخش روغن موتور صادراتی زیادی در کشور وجود دارد که متقاضیان می ‌توانند با مراجعه به این مراکز روغن موتور مورد نظر خود را سفارش داده و خریداری نمایند. 

برای برقراری ارتباط با این مراکز پخش کافی است که با سرچ کوتاهی در گوگل، از این مراکز در شهر و محل سکونت خود اطلاعات لازم را دریافت کرده و از طریق راه ‌های ارتباطی آنها با این مراکز ارتباط برقرار کرده و روغن موتور مورد نظر خود را سفارش دهید. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما