نرخ روغن موتور عالی جدید

خرید یک روغن موتور عالی برای ماشین کار آسانی نیست و توصیه ما این است که قبل از خرید روغن موتور برای خودروی شخصی خود ابتدا دفترچه دستورعمل های مربوط به ماشینتان را به طور کامل مطالعه کنید.

برای خرید یک روغن موتور باید عواملی نظیر درصد افزودنی روغن, طرز تهیه و روش ساخت روغن و سطح کیفیت را مد نظر قرار داد.خرید روغن موتور عمده از نظر اقتصادی به صرفه تر می باشد.

نرخ روغن موتور عالی جدید

نحوه تشخیص روغن موتور اصلی و تقلبی

نحوه تشخیص روغن موتور اصلی و تقلبی تشخیص یک روغن موتور اصلی از روغن موتور تقلبی و ویژگی های یک روغن موتور اصل:

  • ساییدگی بین قطعات موتور را به حداقل می رساند.
  • آلودگی هایی که براثر کارکرد و احتراق در موتور رسوب شده اند را تمیز می کند. 
  • قطعات داخل موتور را تمیز می کند و آلودگی و رسوبات را پاکسازی می کند.
  • باعث خنک سازی موتور می شود و گرمای حاصل از روشن بودن موتور را کاهش می دهد.
  • قطعات موتور را آب بندی می کند و همین امر باعث روان شدن کار قطعات خودرو می شود.

انواع روغن موتور:

  1. روغن های پایه روغن خودرو که معدنی هستند.
  2. روغن های پایه روغن خودرو مصنوعی.
  3. روغن خودروهایی که از دو روغن پایه معدنی و مصنوعی ترکیب شده است.
  4. روغن خودروهایی که از روش بهینه شدن روغن های معدنی تهیه می شوند.
  5. روغن های پایه تصویه شده.

هرچقدر به موتور ماشین بشتر توجه و رسیدگی کنیم خودرویی سرحال تر با شتاب بیشتر و میزان مصرف سوخت متعادل تری را شاهد هستیم.

یک روغن موتور از روغن پایه و مواد افزودنی تهیه و تولید می شود. وظیفه یک روغن موتور برای موتور ماشین روانسازی و تمیز کاری است.

قبل از خرید روغن موتور ابتدا دفترچه دستورعمل های خودروی شخصی خود را مطالعه کنیم و طبق توصیه ها و روغن موتوری که معرفی کرده است روغن خودروی مناسبی خریداری کنیم.

یک روغن خودرو چگونه تولید می شود و چه مراحلی را طی می کند؟
در پالایشگاه از نفت خام ماده ای تولید می شود که به آن لوبکات میگویند.این ماده استخراج شده از نفت برای تهیه روغن پایه به مرحله تصفیه و جدا سازی بنزین می رسد و بنزین موجود در این ماده را جدا می کنند.مواد حاصل شده از پالایش که حاوی روغن است به مرحله موم گیری میرسد و در این مرحله موم و پارافین موجود در این روغن گرفته می شود و پس از گذراندن این مراحل روغن پایه نفتی تولید می شود.

تولید کننده انواع روغن موتور عالی

تولید کننده انواع روغن موتور عالی بهترین روغن موتور روغنی است که دارای افزودنی های مرغوب و درجه یک باشد و روش ساخت آن کاملا اصولی و استاندارد باشد و درجه کیفی بالایی داشته باشد.

مواد افزودنی مرغوب در روغن موتور کمک می کند که موتور همیشه خنک و تمیز و به دور از آلودگی باشد و از زنگ زدگی جلوگیری کند.

هر خودرو نیازمند روغن خودرویی است که مناسب و استاندارد باشد و ضرر و زیانی به خودرو وارد نکنند. خرید روغن موتور عمده از نظر قیمت و اقتصادی برای مشتری مقرون به صرفه تر است و و قیمت روغن موتور عمده به صرفه تر می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما