مرکز پخش روغن موتور یزد

مرکز توزیع روغن موتور یزد با پخش روغن موتور به تمامی فروشگاه های عرضه روغن موتور خودرو توانسته است سود بالایی را به دست آورد. در این مرکز توزیع روغن ها درون بسته‌بندی‌ های با وزن های متفاوت قرار دارند که قیمت آن ها نیز با توجه به وزن بسته بندی این کالا با یکدیگر متفاوت است. بنابراین اگر شما قصد خرید این محصولات را در اندازه های متنوع دارید می توانید به این مرکز فروش مراجعه کرده و محصولات مدنظر را با تنوع بالا از لحاظ اندازه و قیمت خریداری کنید و از تخفیفات اعمال شده برای فروش عمده آنها نیز بهره مند گردید.

مرکز پخش روغن موتور یزد

مشخصات بهترین روغن موتور یزد

مشخصات بهترین روغن موتور یزد در میان انواع روغن موتورهای موجود در بازار نوع روغن موتور یزد دارای متقاضیان خرید بیشتری است به این دلیل که کیفیت بالایی دارد و همچنین مشخصات خاص به خود را دارا می باشد. ما در این مطلب قصد داریم که برخی از مشخصات این روغن موتور را برای شما عنوان نماییم تا بتوانید از کیفیت آن ها بهره‌مند گردید و خرید مقرون به صرفه از لحاظ اقتصادی داشته باشید‌.

این روغن خاصیت ویسکوزیته داشته و به راحتی می‌توانند در تمامی دماها و عملیات روانکاری قطعات موتور خودرو را انجام دهد و از اصطحکاک بین قطعات جلوگیری نماید در نتیجه مدت ماندگاری خود را بیشتر نموده و هزینه تعمیرات موتور خودرو را کاهش می‌ دهد.

روغن های موتور یزد بر اساس استانداردهای مشخصات تولید روغن موتور تهیه می‌شوند به همین دلیل هم برای تمامی خودروها چه خودروهای ایرانی و چه خودروهای خارجی قابلیت استفاده داشته و مناسب هستند.

با توجه به کیفیت بالای که این روغن ها دارند قیمت مناسبی در بازار داشته و خریداران می توانند با مراجعه به فروشگاه های معتبر فروش این کالا محصولات را با قیمت مناسب تهیه کنند و از کیفیت آن ها نیز مطمئن باشند.

فروش روغن موتور یزد بدون واسطه

فروش روغن موتور یزد بدون واسطه فروش روغن موتور یزد بدون واسطه و مستقیم توسط این فروشگاه انجام می گردد بنابراین متقاضیان خرید این محصولات می توانند با مراجعه به این فروشگاه‌ها کالاهای خود را با قیمت درب کارخانه خریداری نمایند. باید بدانید که این فروشگاه به عنوان نماینده مرکزی فروش روغن های موتور یزد را به خود اختصاص داده است که معمولاً محصولات خود را بدون واسطه از تولیدکنندگان خریداری کرده و آنها را با قیمت تولیدی به مشتریان عرضه می کند.

در کشور ما تولید روغن موتور نیز به صورت انبوه توسط تولیدکنندگان مختلف انجام می‌ شود که معمولاً برندهای معتبر این کالا بیشترین میزان فروش را دارند به این دلیل که ماندگاری بالاتری داشته و همچنین از خواص بیشتری برای خودروها برخوردار می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما