مرکز خرید روغن موتور 5 لیتری لیکومولی

فروشگاه ما یکی از مراکز معتبری می باشد که شما می توانید با خیالی آسوده از آن خرید کرده و از کیفیت محصولات اطمینان خاطر داشته باشید.

تمرکز و تخصص فروشگاه ما بر روی فروش روغن موتور 5 لیتری لیکومولی می باشد که با عالی ترین درجه کیفیت به بازار عرضه می گردد.

ما در طول سال ها سابقه ای که داریم همیشه سعی کرده ایم رضایت مشتریان گرامی را کسب نماییم و خدا را شکر در این زمینه موفق موفق هم بوده ایم. 

مرکز خرید روغن موتور 5 لیتری لیکومولی

بررسی کامل روغن موتور 5 لیتری لیکومولی

بررسی کامل روغن موتور 5 لیتری لیکومولی روغن موتور 5 لیتری لیکومولی یکی از 1750 محصول شرکت آلمانی لیکومولی می باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است چرا که شرکت لیکومولی آلمان، یک شرکت تولید انواع روغن موتور و گریس معتبر است و سال های زیادی می باشد که در این زمینه سابقه دارد.

روغن موتور های لیکومولی از استاندارد های جهانی برخوردار هستند که در ادامه به تووضیح بیشتر این مشصه ها و استاندارد ها می پردازیم.

یکی از این استاندارد ها، استاندارد SAE می باشد و این به معنای انجمن مهندسین خودرو است و برای نشان دادن میزان این استاندارد از اعداد بین 0 تا 60 و گاهی حرف W استفاده می شود.

عدد 0 نشان می دهد که روغن موتور مورد نظر شما دارای کم ترین  گرانروی می باشد و به راحتی جاری می شود و اما عدد 60 نشان می دهد که روغنن موتور ذکر شده دارای بیشترین گرانروی است.

حرف  W نشان دهنده حداقل میزان گرانروی روغن موتور در سرمای زمستان است. 

همانطور که خود بهتر می دانید روغن موتور مورد استفاده شما باید طوری باشد که در اثر کاهش دما گرانروی آن افزایش پیدا نکند وگرنه نمی تواند به خوبی موتور خودرو شما را پوشش دهد و موتور خودرو آسیب می بیند و از طرفی روغن موتور نباید با کارکرد موتور و افزایش دما دچار گاهی گرانروی شود چون در این صورت هم کارکرد مناسبی نخواهد داشت و موتور خودرو آسیب خواهد دید. 

آخرین قیمت انواع روغن موتور 5 لیتری

آخرین قیمت انواع روغن موتور 5 لیتری شرکت لیکومولی انواع روغن موتور ها را برای انواع خودرو ها و ماشین آلات صنعتی تولید می کند، پس بسته به آن که شما روغن موتور را برای چه ماشین یا خودرویی مد نظر دارید، قیمت روغن موتور متفاوت است.

شما عزیزان می توانید از هر کجای ایران این محصولات را سفارش داده تا ما با حمل و نقلی ایمن آن ها را به دست شما برسانیم، البته لازم به ذکر است که هزینه ی حمل و نقل روی فاکتور شما حساب خواهد شد.

شما عزیزان می توانید جهت اطلاع از قیمت های ما و سفارش محصول مورد نظر خود با ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما