مراکز فروش روغن موتور مینرال

شرکت بازرگانی ما به عنوان یکی از مراکز فروش روغن موتور مینرال اصل عمده است که از گذشته در زمینه توزیع و فروش انواع روغن موتور مشغول فعالیت به مردم بوده است و بهترین محصولات را با قیمتی مناسب به مشتریان عرضه می کند شما مشتریان عزیز جهت خرید می توانید سفارشات خود را در سایت ثبت نمایید تا در اسرع وقت آن را تحویل بگیرید.

مراکز فروش روغن موتور مینرال

مشخصات انواع روغن موتور مینرال

مشخصات انواع روغن موتور مینرال

روغن های مینرال جزو روغن های صنعتی محسوب می گردد و برای انتقال حرارت در خودروها قابل استفاده می باشد این روغن کاملاً شفاف بدون بو می باشد و مهمترین خصوصیات آن رسانای الکتریکی صفر آن می‌باشد روغن های مینرال به عنوان یک روغن خنک کننده برای قطعات الکتریکی و قابل استفاده می باشد.

برخی از کاربردهای روغن های موتور مینرال به شرح زیر می باشد:

  • از بین برنده صدای فن های دستگاه های ماینر
  • جذب گرد و غبار موجود درون موتور خودرو

قابل ذکر است که روغن موتور های مینرال به شکل مستقیم از نفت خام به دست می‌آیند و در فرآیند تقطیر نفت خام انواع و اقسام فراورده های گوناگون مانند روغن موتورهای مختلف به دست می آید.

روغنهای مینرال دارای مولکول های بزرگتری نسبت به سایر روغن های دیگر می باشد و غالباً در مسیرها و مجراهای ریز قابل نفوذ نمی باشند این نوع از روغن ها دارای عمر کمتری بوده و به طوری که عمر مفید آن در شرایط عادی 6000 در شرایط نرمال تر از 10000 کیلومتر می باشد.

با توجه به موارد مذکور پیشنهاد ما به شما این است که هستی من سعی کنید روغن موتور و از برندهای مرغوب و شناخته شده تهیه کنید تا سلامتی موتور خودرو خود را تضمین کنید غیر اینصورت ممکن است آسیب جدی به موتور خودرو وارد شود و هزینه زیادی برایتان ایجاد کند.

مرکز خرید روغن موتور مینرال

مرکز خرید روغن موتور مینرال

تمام سعی ما این است که محصولی با کیفیت بالا و استاندارد به مشتریان در مرکز خرید خود عرضه کنیم تا بتوانیم نظر همه را جلب کنیم و مشتریانمان به صورت مداوم از محصولات ما خریداری کنند و از خریدشان راضی باشند.

فروش روغن مینرال با استقبال بسیار خوبی همراه است زیرا مردم با ویژگی های این روغن موتور آشنایی دارند و سعی می کنند از این نوع روغن برای موتور خودرو خود استفاده کنند.

بطور کلی قیمت خرید روغن مینرال عمده با قیمت مواد اولیه مصرفی تولید روغن موتور ارتباط تنگاتنگ و مستقیمی دارد. هر چه این مواد با کیفیت تر باشد در نهایت قیمت نهایی روغن موتور هم افزایش می یابد. اگر این روغن موتورها به صورت عمده از بازار خریداری شود قیمت آن مقرون به صرفه تر است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما