مراکز فروش روغن موتور ماکسیما

روغن موتور ماکسیما یکی از انواع روغن موتور های خودروهای خارجی در کشورمان می باشد که از کیفیت بسیار عالی برخوردار است و در حجم های مختلف به خریداران عمده این محصول که اغلب فروشگاه های عرضه روغن موتور و گیربکس و یا مراکز توزیع روغن هستند ارائه می‌شود؛ عرضه روغن موتور ماکسیما توسط مراکز فروش آن با قیمت بسیار مناسب و عرضه می‌شود و خریداران می توانند از طریق آن نیاز خود را به هر مقدار و برای هر گوشه کشور تامین کنند.

مراکز فروش روغن موتور ماکسیما

حجم روغن موتور ماکسیما چقدر است؟

حجم روغن موتور ماکسیما چقدر است؟ روغن موتور یکی از فرآورده های نفتی با کاربرد بسیار زیاد در موتور خودرو ماکسیما است و بدون آن امکان استفاده از این خودرو به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت؛ این روغن دارای قدرت ضد اصطکاک بسیار بالایی است و باعث فعالیت روان انواع قطعات متحرک موجود در بخش‌های مختلف موتور خودرو خواهد شد.

علاوه بر این روغن می تواند گرمای زیادی تولید شده در موتور را نیز به بیرون هدایت کند و به این شکل به طول عمر خودرو می افزاید؛ حجم روغن موتور ماکسیما در حالت تخلیه کامل روغن موتور موجود در آن که به هنگام تعمیر موتور انجام می شود ۴.۷ لیتر است در حالی که این حجم در صورتی که تخلیه کامل انجام نشود و تنها فیلتر روغن این خودرو عوض شود ۴ لیتر خواهد بود.

هنگامی که اقدام به تعویض روغن بدون عوض کردن فیلتر می شود به ۳.۷ روغن نیاز است و استفاده از مقادیر بیشتر یا کمتر از این میزان عملاً با توجه به ظرفیت موتور امکان‌پذیر نیست و هیچ فایده ای خاصی نیز ندارد.

توزیع روغن موتور ماکسیما

توزیع روغن موتور ماکسیما روغن موتور ماکسیما در بهترین انواع آن توسط مرکز توزیع روغن در سراسر کشور پخش می‌شود و به این ترتیب بهترین روغن مورد نیاز برای این خودرو در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت؛ پخش روغن موتور در سراسر کشور با حداقل قیمت ممکن صورت می‌گیرد و کسانی که حجم بالایی از این محصول را درخواست می کنند هزینه کمتری برای دستیابی به آن صورت می گیرد بنابراین توصیه می‌شود برای این که قیمت تمام شده روغن برای شما پایین تر باشد حجم بیشتری از این روغن را درخواست دهید.

توزیع این محصول به صورت مستقیم و بدون واسطه است و این مسئله نیز می‌تواند به خریداران کمک کند قیمت کمتری را برای هر لیتر از این روغن پرداخت کنند و این عامل باعث می شود که روغن مذکور با قیمت ارزان تری به دست خریداران برسد تا آنها نیز بتوانند با قیمت کمتر آن را به مشتریان خود ارائه نمایند و رضایت خاطر آنها را جلب کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما