قیمت روغن موتور 4 لیتری ایرانی

بر طبق انواع برندهای ایرانی، قیمت ‌های گوناگونی در بازار جهت خرید روغن موتور وجود دارد. که شما مشتریان عزیز می توانید این محصول را با قیمت مناسب، به صورت اینترنتی خرید کنید. ما تلاش می کنیم تا قیمت روغن موتور 4 لیتری ایرانی را با قیمت منصفانه به خریداران عرضه کنیم ولی این قیمت ها به طور دقیق قابل ذکر نمیباشد.

قیمت روغن موتور 4 لیتری ایرانی

بهترین برند روغن موتور 4 لیتری ایرانی

بهترین برند روغن موتور 4 لیتری ایرانی

کار روغن موتور به چه صورت است؟

عموما روغن موتور مثل خون درون رگ ‌های خودرو کار می کند و این قابلیت را دارد که از فرسایش و خوردگی قطعات خودرو پیشگیری ‌کند. روغن موتور می تواند گرمای به وجود آمده بر اثر اصطکاک را به خود جذب ‌کند و قطعات را به شکل روان ‌تر به حرکت در بیاورد. می توان گفت که یک روغن موتور خوب حتما باید ذرات اضافی و گرد و خاک را به طور کامل جذب کند. همیشه سعی کنید جهت تهیه بهترین روغن موتور ماشین محصولات تولید شده در داخل کشورمان را انتخاب کنید. قابل ذکر است که روغن موتور نوعی پایه نفتی به همراه مواد غیر نفتی دیگر می باشد که بعد از ترکیب شدن جهت بالا بردن عملکرد موتور به کار گرفته می ‌شود.

انتخاب بهترین برند روغن موتور 4 لیتری ایرانی:

گزینش روغن موتور بهترین برند روغن موتور برای ماشین شاید کمی سخت باشد ولی بهترین شیوه بررسی کردن دفترچه دستور العمل و راهنمای ماشین‌ هر شخص می باشد که باید مطالعه کنید و همان روغن موتوری که به وسیله شرکت سفارش شده را خریداری کنید. 

انواع و اقسام روغن موتور به شرح زیر است:

عموما بهترین روغن موتور به سه دسته اصلی مینرال، سنتتیک و نیمه‌ سنتتیک دسته بندی می گردند و تفاوت اصلی آن ها در شیوه تولید و مواد به ‌کار رفته در ساخت آن ها می باشد. می توان گفت که امروز از روغن ‌های سنتتیک و نیمه‌ سنتتیک استفاده‌ بیشتری می گردد. 

تشخیص کیفیت روغن موتور:

شیوه های زیادی جهت تشخیص روغن موتور اصل از تقلبی می باشد که ما به برخی از آن ها اشاره می کنیم.

  1. باید روغن موتور اصل حاوی برچسب اصالت کالا، هولوگرام و علامت استاندارد باشد.
  2. غالبا قیمت ‌های بسیار پایین رو غن موتور می‌تواند نشانه ای از تقلبی بودن روغن موتور باشد.
  3. روغن موتور مرغوب غالبا یا بدون بو است و یا اینکه بوی ناخوشایند ندارد.
  4. عموما روغن موتور اصل حاوی درپوش محکم و سالم می باشد.
  5. روغن موتور خوب دارای رنگ روشن، یکنواخت و یکدست می باشد. می توان گفت که روغن موتور تقلبی دارای نا خالصی است و همچنین رنگ یکنواختی ندارد.

صادرات روغن موتور به کشور همسایه

صادرات روغن موتور به کشور همسایه امروزه به سبب بالا رفتن کیفیت تولید روغن موتور در کشورمان، تولیدکنندگان این محصول در تلاش هستند تا به صادرات آن بپردازند تا هم برای خودشان و هم برای کشورمان درآمد و سود خوبی کسب کنند. لازم به ذکر است که بیشترین صادرات روغن موتور از کشور ما به کشورهای همسایه می باشد و این کار به لحاظ کیفیت بالای محصولات مان است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما