قیمت خرید روغن موتور 5 لیتری


امروزه قیمت خرید روغن موتور 5 لیتری با توجه به نوع کیفیت روغن، نوع برند و شرکت سازنده آن، نحوه تولید و توزیع، نحوه بسته بندی، استاندارد و ارگانیک بودن محصول، شرایط آب و هوایی و… متفاوت می باشد.

هم چنین خرید این گونه روغن در حجم های مختلف و نیز قوطی های بسته بندی شده با استانداردهای خاص به روش مستقیم و نیز بدون واسطه از طریق ارتباط با سایت اینترنتی محصول به صورت غیر حضوری امکان پذیر می باشد.

قیمت خرید روغن موتور 5 لیتری

ویژگی های فیزیکی روغن موتور

ویژگی های فیزیکی روغن موتور


یکی از راه‌ های مراقبت از موتور، استفاده از روغن موتور است که دارای ویژگی های خاص فیزیکی بوده که هنگام استفاده در موتور انواع خودروها سبب روان کردن قطعات مختلفی از خودروها از جمله موتور آن می شود که بسیار حائز اهمیت می باشند.

شایان ذکر است برای آشنایی با انواع روغن خودرو باید میزان مواد افزودنی، روش ساخت، میزان و سطح کیفیت آن را دانست.

همچنین از ویژگی های فیزیکی روغن موتور این است که مواد افزودنی به روغن موتور کمک می‌کنند تا موتور را خنک و سرد نمایند، آن را تمیز و از زنگ زدگی جلوگیری نمایند، با توجه به این که قلب تپنده‌ هر خودرو، موتور آن است باید به‌ طور ویژه‌ مورد توجه قرار گیرد.

ضمنا سلامتی موتور خودرو از اهمیت زیادی برخوردار است که در شتاب، آلایندگی و مصرف سوخت آن، نقش  موثری ایفا می‌کند.

روغن‌های موتور در انواع برندهای متفاوت و نیز در نوع خود منحصر به فرد هستند که به سه گروه اصلی مینرال، سنتتیک و نیمه ‌سنتتیک تقسیم می‌شوند که هر کدام بسته به نوع خود دارای خواص و عملکرد جداگانه و نیز نقش مهمی در موتور خودرو ایفا می کنند.

همچنین این نوع روغن ها با یکدیگر متفاوت می باشند که تفاوت اصلی آنها در نحوه‌ تولید و عناصر و مواد به ‌کار رفته در ساخت آن‌ ها است که امروزه از دو نوع سنتتیک و نیمه سنتتیک استفاده های زیادی می شوند.

ناگفته نماند که روغن موتور از ترکیب روغن های پایه نفتی و برخی افزودنی ها به دست می آید. وظایف مختلفی که روغن موتور در ماشین دارد شامل روان سازی بخش های متحرک موتور، کاهش فرسایش و اصطکاک بین قطعات، آب بندی میان سیلندر و پیستون، کاهش حرارت و جذب ذرات و رسوبات لجنی می باشد که دارای اهمیت زیادی می باشند.

ارائه کننده روغن موتور 5 لیتری

ارائه کننده روغن موتور 5 لیتری

شرکت های تولیدی داخلی ارائه روغن موتور را در قوطی های فلزی 5 لیتری به صورت کاملا استاندارد و ارگانیک به روش مستقیم و نیز با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب با حذف واسطه ها در اختیار مشتریان قرار می دهند که ارائه به این روش بسیار مقرون به صرفه و ارزانتر است.

همچنین ارائه کنندگان توانسته اند از فروش نسبتا مناسبی در این زمینه برخوردار باشند که سبب سود فراوانی برای آن ها شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما