قیمت خرید روغن موتور ایرانی

قیمت خرید روغن موتور ایرانی با توجه به شرایط اقتصادی بازار و افزایش دلار مشخص می شود، البته کیفیت و برند محصول بر روی قیمت گذاری آن تاثیر گذار می باشد. برای مطلع شدن از قیمت روز این محصول با مشاوران ما در تماس باشید. روغن موتور همانگونه که از نامش پیداست برای روغن کاری موتور استفاده می شود. برای خرید و آشنایی بیشتر با محصول با ما همراه باشید.

قیمت خرید روغن موتور ایرانی

میزان غلظت روغن موتور ایرانی

میزان غلظت روغن موتور ایرانی

غلظت روغن موتور همانند ویسکوزیته تاثیر به سزایی در انتخاب روغن موتور دارد. برای مشخص کردن میزان غلظت روغن موتور باید از روی حروف روغن موتور درج شده بر روی آن مشخص کرد، اغلب به صورت  10W-40 / 05W-40 /  SAE: 20W-50 هستند.  هر چه قدر که این عدد کوچک باشد روغن موتور نیز رقیق‌تر است. برای روغن کاری موتور در این حالت روغن باید کاملا رقیق باشد. تا بتوان به خوبی قطعات درون موتور را پوشش دهد.

به این نکته توجه کنید، غلظت بالای روغن موجب کاهش روانکاری قطعات داخلی موتور می شود. حروف W به شما نشان می دهد، که غبظت روغن در چه حدی می باشد. در استات اول تا چه میزان اجزای داخلی موتور روغن کاری شده است. روغن موتور مورد نظر تا چه اندازه می تواند، پراترو خود را حفظ کند. ممکن است روغن بیش از اندازه رقیق باشد، و همچنین این حروف نشان دهنده این موضوع می باشد. که دمای محیط تا چه اندازه گرانروی خود را حفظ می کند، زیرا با افزایش دمای محیط دمای داخل موتور نیز,افزایش می یابد. و روغن موتور بیش از اندازه رقیق می شود، و چسبندگی خودش را از دست می دهد. زمانی که روغن موتور چسندگی خودش را از دست دهد، به اجزا و قطعات موتور آسیب وارد می کند.
 هرچه عددی که بعد از حرف W قرار می‌گیرد بزر‌گ‌تر باشد، روغن موتور نیز در دمای بالا چسبنده‌تر و سفت‌تر خواهد بود.

ارائه کننده روغن موتور ایرانی

ارائه کننده روغن موتور ایرانی ارائه کننده روغن موتور ایرانی تمام سعی خود را به کار می برد، تا محصولی شگفت انگیز به بازار داخلی و خارجی عرضه کند. مقاومت و کارایی بالای این محصول باعث افزایش فروش شده است. برای خرید این محصول صادراتی و با کیفیت از طریق مجموعه ما اقدام کنید، خریدار می تواند، با کمترین هزینه ممکن با کیفیت ترین محصول را خریداری کند. علت ارائه روغن موتورایرانی در بازار داخلی و خارجی عبارت هستند از؛

  • دارا بودن عمر طولانی
  • داشتن خاصیت عدم خورندگی و غیر سمی بودن
  • قدرت تبخیر شوندگی پایین
  • دمای سوختن بالا
  • مقاومت در برابر اکسیداسیون بالا
  • دارا بودن شاخص ویسکوزیته بالا به صورت طبیعی
  • کاهش ۲٫۴% مصرف سوخت موتور

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما