فروشگاه روغن موتور 405 دوگانه سوز

فروشگاه روغن موتور 405 دوگانه سوز محصول خود را با قیمتی مناسب و کیفیتی مرغوب در برندهای متفاوت به مشتریان خود عرضه می کند. این محصول که دارای کیفیت بسیار خوبی است توجه بسیاری از فروشگاه داران و مراکز تعمیرات ماشین و ارائه لوازم ماشین  را به خود جلب نموده است. روغن موتور 405 در قوطی هایی از جنس فلز در لیترهای مختلف به مشتریان عرضه می شود که همگی دارای استاندارد لازم هستند و کیفیت مرغوبی دارند. خرید این روغن به شکل مستقیم و عمده با قیمتی ارزان ارائه می شود.

 

فروشگاه روغن موتور 405 دوگانه سوز

مشخصات روغن موتور 405 دوگانه سوز

مشخصات روغن موتور 405 دوگانه سوز اصولا وظیفه اصلی روغن موتور روان سازی و کاهش اصطکاک در جهت عملکرد مرغوب موتور ماشین است و در واقع به خنک شدن موتور کمک قابل توجهی می کند و به طور چشمگیری میزان سوخت ماشین کم می شود و مصرف سوخت بهینه می شود. روغن موتور 405 دوگانه سوز به لحاظ عملکرد بسیار با کیفیت و مرغوب است و مقاومت و ماندگاری بسیار قابل توجهی در برابر اکسیده شدن و زنگ زدگی دارد و همین مزیت موجبات افزایش راندمان موتور و عمر مفید موتور ماشین را به همراه دارد. 

این محصول بر اساس استانداردهای لازم تولید می شود. یکی از این استانداردها شاخص آ پی ای است که در واقع از آخرین فن تکنولوژی در آن استفاده شده است. مشخصه دیگر وجود  اس آ ای است که باعث می شود موتور نرم تر حرکت کند و تولید صدا نکند. ساختار این روغن طوری طراحی شده که دارای نا خالصی نیست و این امتیاز بزرگی برای موتور ماشین به شمار می آید. این محصول در گالن های فلزی به بازار عرضه می شود و براساس استاندارد آ پی ای تولید شده است.

فروش انواع روغن موتور 405 اس ال ایکس

فروش انواع روغن موتور 405 اس ال ایکس فروش انواع روغن موتور 405 اس ال ایکس با کیفیت بسیار مرغوب و قیمتی مناسب به صورت حضوری و غیر حضوری از روند قابل ملاحظه ای برخوردار است. فروش عمده و مستقیم این محصول صنعتی از طریق وب سایت امکان پذیر است. فروش روغن موتور در برندهای مختلف و حجم های گوناگون و با کیفیتی استاندارد در بازار انجام می شود. واحد فروش سایت آمادگی ارائه خدمات بهینه را به شما مشتریان گرامی دارند. هدف ما جلب رضایتمندی شما عزیزان است.

روغن موتور 405 به لحاظ روان بودن و یخ نزدن در سرما و زمستان و دارا بودن استانداردهای لازم فروش خوبی دارد و توجه مالکان خودرو 405 به سوی این محصول معطوف شده است. مضاف براین مراکز نمایندگی برای تامین مایحتاج خود به طریق مستقیم و عمده این محصول را خریداری می کنند و به مشتریان خود با قیمتی مناسب به فروش می رسانند. 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما