عرضه کننده روغن موتور خارجی

روغن موتور دارای انواع مختلفی با برندهای متفاوت می ‌باشد که توسط شرکت‌ های مختلفی تولید و عرضه می‌ گردد، روغن هایی که در بازار وجود دارند شامل انواع مختلف داخلی و خارجی می ‌باشند که هر کدام طرفداران خود را دارند، از این‌رو عرضه ‌کننده روغن موتور خارجی این محصول را با بالاترین سطح کیفی و مطابق با استانداردهای جهانی در اختیار متقاضیان و مصرف‌ کنندگان قرار می‌ دهد. 

عرضه کننده روغن موتور خارجی

سطح کیفیت روغن موتور خارجی

سطح کیفیت روغن موتور خارجی این روزها شاهد ظهور انواع مختلف خودرو های ایرانی و خارجی با برندهای مختلف و متفاوتی می باشیم که هر کدام با پیشرفت تکنولوژی تولید و عرضه می ‌گردند و همزمان با این پیشرفت، موتور و فناوری موتور و سیستم داخلی خودرو نیز دستخوش تغییراتی می ‌شود و تغییراتی نیز در سیستم داخلی آنها صورت می‌ گیرد به همین علت سطح کیفیت روغن موتورهای تولید شده برای این خودروها نیز همزمان با آن‌ها تغییر کرده و دچار تغییرات فراوانی می ‌شود. 

سطح کیفی روغن موتورهای خارجی بیشتر برای آب‌ و هوای کشور تولید کننده آن می باشد و اگر قرار است که برای شرایط آب‌ و هوایی ایران استفاده شوند بهتر است نوعی باشد که سازگار با شرایط اقلیمی ایران باشد. 

علامت API سطح استاندارد سطح کیفی روغن موتورهای خارجی و داخلی را نشان می دهد و شامل دو عدد است که حرف اول بیانگر نوع روغن می ‌باشد به گونه ای که حرف C برای خودروهای دیزلی و حرف S برای خودروهای بنزینی می باشد و حرف دوم نشان ‌دهنده کیفیت روغن موتور می ‌باشد، به‌ نحوی که اگر روغن موتور دیزلی باشد عدد 2 اگر روغن موتور 4 زمانه باشد عدد 4 بر روی آن درج می ‌گردد بنابراین کیفیت روغن موتور را می ‌توان براساس سطح استاندارد API آن تشخیص داد. 

روغن موتورهای خارجی دارای سه نوع سنتتیک، نیمه سنتتیک و مینرال می باشند که هرکدام از کیفیت های مختلفی برخوردار بوده و بر اساس پیشنهاد شرکت تولید کننده خودرو از آنها استفاده می شود. 

نماینده فروش روغن موتور خارجی

نماینده فروش روغن موتور خارجی وجود یک واحد نماینده فروش روغن موتور خارجی زمینه خرید این نمونه روغن را برای متقاضیان این محصول در سراسر کشور فراهم کرده است و افرادی که در هر نقطه ‌ای از کشور که هستند می‌ توانند با مراجعه به این واحد نمایندگی و یا ارسال سفارش اینترنتی می توانند به محصول موردنظر خود دست ‌یابند. 

یکی از مزیت‌ های خرید از نمایندگی فروش روغن موتور این است که متقاضیان می توانند به روغن با سطح کیفیت بالا و قیمتی مناسب دست یابند و از طرفی با دریافت مشاوره‌ های رایگان از طرف کارشناس فروش روغن می ‌توانند بهترین و مرغوب ترین نوع را برای خودروی خود انتخاب و استفاده نمایند. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما