عرضه کننده روغن موتور تندر 90

یکی از نیازهای اساسی خودور روغن موتور می باشد که نقش مؤثری در افزایش طول عمر موتور و روان کاری قطعات داخلی اتومبیل دارد. این محصول امروزه در انواع برندهای متنوع در کشور مشاهده می شود که هر یک از لحاظ کیفیت و قیمت متفاوت می باشند و با توجه به کاربرد فراوان و کارایی مطلوب بازار فروش بسیار خوبی دارد. عرضه کننده روغن موتور تندر 90 این محصول را به روش های مختلف به فروش می رساند.

عرضه کننده روغن موتور تندر 90

ترکیبات سازنده روغن موتور

ترکیبات سازنده روغن موتور ترکیبات سازنده روغن موتور شامل چه مواردی می باشد؟ روغن موتور انواع مختلفی دارد که هریک ترکیبات و روش تولید متفاوتی دارند و شامل روغن موتور سنتتیک، روغن موتور مینرال و روغن موتور نیمه سنتتیک می باشد. روغن مینرال بر پایه نفت خام تهیه می شود و روغن سنتتیک با استفاده از مواد و عناصر شیمیایی و هیدرو کربن ها تولید شده و امروزه در اغلب خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد. روغن موتور نیمه سنتتیک ترکیبی از مینرال و سنتتیک می باشد.
مواد افزودنی مورد استفاده در روغن موتور شامل انواع مواد صابونی، ضد خوردگی، ضد کف و ضد زنگ، کاهش دهنده اصطکاک و … می باشند. وجود این ترکیبات نقش مهمی در عملکرد بهتر روغن موتور دارد و به طول عمر موتور و سایر قطعات داخلی کمک نموده و از تشکیل رسوبات پیشگیری می کند.
روغن موتور قطعات متحرک را به خوبی روانکاری نموده و اصطکاک بین آنها را کاهش می دهد و از خوردگی و پوسیدگی قطعات جلوگیری می کند همچنین در متعادل نمودن دمای موتور نیز تأثیر زیادی دارد. تعویض به موقع روغن موتور در بهبود توان موتور و راندمان بهتر آن بسیار مؤثر می باشد.

نماینده فروش روغن موتور تندر 90

نماینده فروش روغن موتور تندر 90 نماینده فروش روغن موتور تندر 90 همین سایت می باشد که این محصول را با کیفیتی درجه یک و قیمتی ایده آل به مشتریان ارائه می کند. روغن موتور در کارخانه های تولید با استفاده از مواد اولیه مرغوب و توسط تکنولوژی روز دنیا ساخته می شود. در تهیه این روغن استانداردهای ملی و بین المللی رعایت می شود تا محصولی با برترین کیفیت و عملکرد مطلوب به دست مصرف کننده برسد و بتواند کارایی مفیدی داشته باشد.
بسیاری از برندهای تولیدی روغم موتور معتبر ایرانی در این امر موفق بوده و توانسته اند علاوه بر فروش محصولات خود در داخل کشور انواع آن را با ضمانت کیفیت و در بهترین بسته بندی به سایر کشورهای همسایه صادر کنند که به دلیل مرغوبیت در آنحا نیز طرفداران زیادی دارد و از فروش بسیار خوبی برخوردار می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما