عرضه مستقیم روغن موتور بنزینی

تولیدکنندگان روغن موتور بنزینی، با فروش بی واسطه محصولات خود، آن ها را به صورت مستقیم به مشتریان عرضه می نمایند و بهترین روغن موتورها را در کشور تولید و به فروش می رسانند.

همینطور باید گفت که صادرات روغن موتورها به کشورهای خارجی هم انجام می گیرد و افرادی که در در کشور های دیگر زندگی می کنند، می توانند این محصول را خریداری کنند و برای خودرو های خود، استفاده نمایند.

کارخانه تولید این محصول، با تولید محصولا با کیفیت و با ویژگی های ظاهری بالا، توانسته برای خود بازار فروش پر رونقی را بدست آورد که این بازار، علاوه بر داخل کشور، در خارج از کشور هم وجود دارد.

عرضه مستقیم روغن موتور بنزینی

معرفی انواع روغن موتور بنزینی

معرفی انواع روغن موتور بنزینی درباره انواع روغن موتور بنزینی می‌ توان گفت که این گونه از روغن ها، با توجه به نوع تولیدشان، به سه دسته تقسیم بندی می شوند که شامل روغن مینرال، روغن سنتتیک، و روغن نیمه سنتتیک هستند.

روغن های مینرال به طور مستقیم از پایه نفت خام تولید می گردند و سال های زیادی در خودرو ها مورد استفاده قرار می‌ گرفتند، ولی این نوع از روغن ها با موتور ماشین های امروزی سازگار نمی باشند.

دسته دوم از روغن ها که سنتتیک نام دارند، از ترکیبات شیمیایی و یا از پولیمراسیون هیدرو کربن ها تهیه می گردند و لازم به ذکر است که این روغن ها، از تصفیه کردن نفت خام تولید نمی‌ شوند.

در مورد این روغن ها هم باید این مطلب را اضافه کنیم که ابتدا برای موتور جت دارای کاربرد بودند، ولی به علت دارا بودن از قابلیت خوب، کم کم وارد موتور های بنزینی و همچنین دیزلی شدند.

دسته سوم از انواع روغن ها، روغن نیمه سنتتیک می باشد که این گونه روغن ها، از ترکیب دو نوع روغن دیگر که همان مینرال و سنتتیک می باشند تشکیل شده اند و کیفیت روغن های سنتتیک را ندارند.

اما باید بگوییم که این روغن ها، به نسبت به روغن های مینرال، در شرایطی که سخت باشد مانند بار زیاد و یا دمای زیاد، دارای عملکرد بهتری هستند و به طور معمول در خودرو های شاسی بلند و وانت هم کاربرد دارند.

خرید مستقیم روغن موتور بنزینی

خرید مستقیم روغن موتور بنزینی خرید روغن موتور بنزینی به شکل مستقیم، این قابلیت را برای مشتریان فراهم می کند که بتوانند هر کدام از این روغن موتور ها را که خریداری کردند، برای کار های مربوط به خودرو خود استفاده نمایند.

همچنین عرضه روغن موتور بنزینی برای کسانی که می خواهند برای خودروی خود روغن موتور خریداری کنند، یک فرصت مناسب به حساب می آید و استفاده از روغن موتور، باعث بازدهی بهتر خودرو آن ها می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما