صادرات روغن موتور یک لیتری ایرانی

روان کننده های صنعتی شامل انواع مختلفی می باشند که یکی از کاربردی ترین آنها روغن موتور می باشد که امروزه در نمونه های مختلف تولید و ارائه می شود و نقش مهمی در بهبود کیفیت و کارایی موتور دارد. صادرات روغن موتور یک لیتری ایرانی با ضمانت کیفیت و بسته بندی های استاندارد و متنوع به بسیاری از کشورهای همسایه توسط شرکت های بازرگانی انجام می شود که به علت مرغوبیت در آنجا نیز از فروش بالایی برخوردار می باشد. 

صادرات روغن موتور یک لیتری ایرانی

درجه بندی کیفیت روغن موتور ایرانی

درجه بندی کیفیت روغن موتور ایرانی کیفیت روغن موتور ایرانی با توجه به نوع و روش تولید آن متفاوت است. روغن موتور در انواع مختلف سننتیک، مینرال و نیمه سنتتیک وجود دارد که هر کدام دارای وبیزگبی های خاصی هستند. به طور مثال روغن موتور سنتتیک در تهیه آن از مواد مصنوعی و افزودنی ها استفاده شده و دوستدار محیط زیست محسوب می شود و روغن مینرال از مواد معدنی  و نفت حاصل می شود و دارای قیمت مناسبی است. روغن موتور درجه یک و با کیفیت باعث خنک شدن موتور شده و قطعات مختلف آن را به خوبی روانکاری می کند تا از پوسیدگی و خوردگی قطعات پیشگیری شود و باعث بالا رفتن عمر مفید خودرو شده و اصطکاک بین قطعات متحرک را به خوبی کاهش می دهد. 

این محصول در برابر اکسیداسیون و کف بسیار پایدار بوده و از گرانروی مناسبی برخوردار می باشد. امروزه برای کارایی بهتر انواع روغن موتور ترکیبات افزودنی مناسب و مفید از جمله انواع پاک کننده ها و معلق کننده ها و … به روغن اضافقه می کنند تا کیفیت محصول را بالاتر برده و روغن کارایی بهتری داشته باشد.

شرکت فروش روغن موتور یک لیتری

شرکت فروش روغن موتور یک لیتری شرکت روغن موتور یک لیتری این محصول را با کیفیتی درجه یک به روش های مختلف به مشتریان ارائه می کند. یکی از بزرگترین مراکز فروش روغن موتور همین سایت می باشد که این محصول را به صورت اینترنتی و با بهترین قیمت به خریداران عرضه می کند و با توجه به مزیت های زیادی که خرید آنلاین دارد، بسیاری از مشتریان استقبال خوبی نشان می دهند.

در حال حاضر برندهای متعددی در کشور در حوزه تولید انواع روان کننده ها به ویژه روغن موتور مشغول فعالیت می باشند.و این شرکت ها با رعایت استانداردهای لازم  و توسط فرمولاسیون پیشرفته انواع این محصول را با بهره گیری از دانش نیروی جوان تولید و راهی بازار فروش می کنند. هدف این تولید کننده ارائه محصولی با عملکرد عالی، ارتقاء کیفیت محصولات و کاهش هزینه های تولید می باشد تا بتوانند ضمن به دست آوردن رضایت مشتری، فروش خوبی از محصولات تولیدی خود داشته باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما