شرکت سازنده روغن موتور تویوتا

شرکت سازنده روغن موتور تویوتا، از سال ها قبل در تبریز فعالیت خود را آغاز کرد. این واحد، با بهره گیری از دستگاه های مجهز، مواد اولیه درجه یک و نیروی کار متخصص و مجرب، محصولی با کیفیت تولید نموده و آن را به بازار سراسر کشور عرضه می‌کند. تمامی محصولات این شرکت، پیش از رسیدن به خط مونتاژ، از لحاظ کیفی مورد بررسی قرار می گیرند. کیفیت بالای این روغن باعث شده است برخی از کشور های دیگر نیز به خرید آن روی آورند.

شرکت سازنده روغن موتور تویوتا

مشخصات روغن موتور تویوتا کمری

مشخصات روغن موتور تویوتا کمری برای آشنایی با مشخصات روغن موتور تویوتا کمری با ما همراه باشید.

به طور کلی روغن موتور تویوتا کمری   دارای سه نوع است که هر نوع آن، دارای کاربرد و ویژگی های منحصر به فرد خود می باشد. قدیمی ترین و پرمصرف ترین نوع آن، روغن موتور کلاس 1 نام دارد. در ساختار این ماده، از هیپوفلورو اسید، استیل سالیسیلیک اسید و پایه روغن های گیاهی استفاده شده است که موجب می شود در دما های بالا عملکرد خوبی داشته باشد. از لحاظ غلظت رقیق بوده و رنگ این محصول متمایل به مشکی است. خیلی از مواد شیمیایی، با افزایش دما، خاصیت خود را از دست داده و دیگر کاربرد نخواهند داشت. اما روغن موتور کلاس 1، قدرت بالایی دارد.

مزایای زیاد این محصول، سبب شده که مصرف کنندگان زیادی متقاضی آن باشند. یکی از مزایای آن، این است که اگر کوچکترین جرقه ای رخ بدهد، آن را خاموش می‌کند. لازم به یادآوری است که بدانید اگر این جرقه کوچک و به ظاهر ناچیز، خاموش نشود سبب اتصال بدنه و در نتیجه حریق می شود. لذا استفاده از روغن موتور، بهترین راه جلوگیری از حریق است.

موتور، پس از مدتی که مورد استفاده قرار گیرد، درون آن مواد زائدی انباشته خواهد شد که باید حتما جمع آوری و تخلیه گردد. روغن، این کار را انجام خواهد داد. همچنین این ماده، همچون انتقال دهنده اطلاعات در سیستم عمل می‌کند. برخی از ذرات به کار رفته در تولید آن، گوگرد، هیدروژن و اسید آلی است. وجود این ذرات سبب می شود روغن دارای خاصیت چسبندگی کمی باشد، در نتیجه به راحتی در سیستم گردش نموده و همه بخش های آن را خنک نگه دارد.

استعلام قیمت روغن موتور تویوتا

استعلام قیمت روغن موتور تویوتا شما میتوانید با مراجعه به سایت های ما، ضمن استعلام قیمت روغن موتور تویوتا از انواع آن دیدن نموده و اقدام به خرید این محصول با کیفیت شوید. این روغن در وزن های 0.5، 1 و 1.5 لیتری در مراکز فروش روغن موتور موجود است.

برای تهیه این محصول با قیمت ارزان تر، به نمایندگی های عمده فروشی ما مراجعه نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما