سفارش روغن موتور عمده در کرج

خرید روغن موتور عمده از نظر اقتصادی مقرون به صرفه تر است.در شهر کرج فروشگاه های زیادی مربوط به قطعات ماشین و روغن موتور های مرغوب و با کیفیت وجود دارد که میتوان خریدی عمده و مطمئن را انجام داد. برای خرید یک روغن موتور باید عواملی نظیر درصد افزودنی روغن, طرز تهیه و روش ساخت روغن و سطح کیفیت را مد نظر قرار داد.

هرچقدر به موتور ماشین بشتر توجه و رسیدگی کنیم خودرویی سرحال تر با شتاب بیشتر و میزان مصرف سوخت متعادل تری را شاهد هستیم.سفارش روغن موتور عمده در کرج

از کجا روغن موتور عمده خرید کنیم؟

از کجا روغن موتور عمده خرید کنیم؟ در تمامی فروشگاه ها و مراکز مربوط به خودرو و قطعات و حتی کارواش ها و تعمیراتی ها و آپاراتی ها دارای روغن خودرو با حجم های مختلف و عمده و برندهای گوناگون وجود دارد.در تمامی شهرهای کشور از جمله کرج فروش روغن موتور در همه آپاراتی و تعمیرگاه ها و مغازه های مربوط به خودرو را انجام میشود که می توان روغن موتور عمده را به آسانی خریداری کرد.معمولا این تعمیرگاه ها و آپاراتی در ورودی شهر ها هستند.

عملکرد یک روغن موتور مرغوب و باکیفیت:

  • ساییدگی بین قطعات موتور را به حداقل می رساند.
  • آلودگی هایی که براثر کارکرد و احتراق در موتور رسوب شده اند را تمیز می کند. 
  • قطعات داخل موتور را تمیز می کند و آلودگی و رسوبات را پاکسازی می کند.
  • باعث خنک سازی موتور می شود و گرمای حاصل از روشن بودن موتور را کاهش می دهد.
  • قطعات موتور را آب بندی می کند و همین امر باعث روان شدن کار قطعات خودرو می شود.

5 گروه از روغن خودروهای موجود:

  1. روغن های پایه روغن خودرو که معدنی هستند.
  2. روغن های پایه روغن خودرو مصنوعی.
  3. روغن خودروهایی که از دو روغن پایه معدنی و مصنوعی ترکیب شده است.
  4. روغن خودروهایی که از روش بهینه شدن روغن های معدنی تهیه می شوند.
  5. روغن های پایه تصویه شده.

یک روغن موتور از روغن پایه و مواد افزودنی تهیه و تولید می شود. وظیفه یک روغن موتور برای موتور ماشین روانسازی و تمیز کاری است.

قبل از خرید روغن موتور ابتدا دفترچه دستورعمل های خودروی شخصی خود را مطالعه کنیم و طبق توصیه ها و روغن موتوری که معرفی کرده است روغن خودروی مناسبی خریداری کنیم.

مراحل تولید ی روغن خودرو به شرح زیر است:

در پالایشگاه از نفت خام ماده ای تولید می شود که به آن لوبکات میگویند.این ماده استخراج شده از نفت برای تهیه روغن پایه به مرحله تصفیه و جدا سازی بنزین می رسد و بنزین موجود در این ماده را جدا می کنند.مواد حاصل شده از پالایش که حاوی روغن است به مرحله موم گیری میرسد و در این مرحله موم و پارافین موجود در این روغن گرفته می شود و پس از گذراندن این مراحل روغن پایه نفتی تولید می شود.

فروش روغن موتور ارزان ایرانی

فروش روغن موتور ارزان ایرانی یک روغن موتور ارزان دلیلی بر بی کیفیتی آن نیست و قیمت روغن خودروها با توجه به برند و مارک ایرانی و خارجی آن ها نیز دچار نوساناتی نمی شود.

بهترین روغن موتور روغنی است که دارای افزودنی های مرغوب و درجه یک باشد و روش ساخت آن کاملا اصولی و استاندارد باشد و درجه کیفی بالایی داشته باشد.

مواد افزودنی مرغوب در روغن موتور کمک می کند که موتور همیشه خنک و تمیز و به دور از آلودگی باشد و از زنگ زدگی جلوگیری کند.

هر خودرو نیازمند روغن خودرویی است که مناسب و استاندارد باشد و ضرر و زیانی به خودرو وارد نکنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما