سفارش روغن موتور رانا tu5

مشتریان می توانند برای سفارش روغن موتور رانا tu5 به واحدهایی که در شهرهای مختلف کشور برای تامین این قلم از کالا فعالیت دارند، مراجعه کرده و بهترین و عالی ترین نوع از آن را از فروشندگان دریافت نمایند. این سفارش به استحضار فروشنده می رسد و در زمان نه چندان طولانی آماده سازی خواهد شد. روغن موتور رانا tu5 یعنی هر آنچه که برای کارایی بهتر موتور رانا مورد نیاز است را به یکباره در اختیار آن بگذاریم.سفارش روغن موتور رانا tu5

انواع روغن موتور رانا tu5

انواع روغن موتور رانا tu5 رانا محصولی ویژه از ایران خودرو بوده که شباهتهای بسیاری به مدل SD206 دارد. از جمله نقاط تمایز و یا به عبارت بهتر برتری های این خودرو مجهز بودن به استاندارد یورو 4 بوده که قابلیت ارزشمندی می باشد.
خودرو دنا به صورت دنا LX و دنا EL در بازار وجود دارد که عمده تفاوت آنها به وجود سنسور دنده عقب و یک صفحه نمایشگر در نمونه های LX می باشد.
موتور TU5 که در بسیاری از خودروهای مدل پژو و رانا استفاده شده از جمله موتورهای بسیار پرفروش در بازارهای ایران بوده که برای عملکرد بهتر به روغنی باکیفیت بالا نیازمند است.
انواع روغن موتور رانا tu5:

  • روغن موتور دیوینول Divinol Syntholight Top 5W-40
  • روغن موتور دیوینول 5W40
  • روغن موتور زیک X9-5w40
  • روغن موتور دیوینول 10W40
  • روغن موتور لیکومولی سوپرلایش لایف 5W40
  • روغن موتور آیسین 10W40SN
  • روغن موتور زیک X7-10w40

از آنجایی که انتخاب یک روغن موتور عالی به مجموعه ای از عوامل بستگی دارد و در این باره شاخصهایی نیز تعریف شده است، بهتر بوده که نهایت دقت به عمل آمده و پیش از هر گونه اقدام به خرید با اهل فن مشورت گردد.
برای مثال توصیه شده که در فصل زمستان که بر شرایط جوی هوای سردی ساکن است، از روغن موتوری که سطح کیفی آن 5W30 و یا 5W40 بوده استفاده کرده و در فصول گرم سال از روغن موتور 10W40 که مناسب ترین نمونه هستند.

قیمت روغن موتور رانا سال 99

قیمت روغن موتور رانا سال 99 قیمت روغن موتور شاخصی مهم برای خریداران آن می باشد. روغن موتور رانا از آن دسته محصولاتی ست که در تعیین قیمت به صورت ویژه از نوسانات موجود در بازار بهره مند می گردد. در واقع کوچکترین تغییری در تورم و یا قیمت ارز، قیمت آن را دستخوش تغییرات جزئی و کلی خواهد کرد.
از این رو افراد دست اندرکار در این حوزه همواره سعی دارند تا بروز ترین و جدیدترین نرخها را به مشتریان اعلام کنند. پس قیمت روغن موتور رانا سال 99 به صورت اختصاصی تعیین شده و در تعرفه هایی از سوی نهادهای مربوطه اعلام شده است.
مشتریان در پرداخت این بها البته که به موارد بسیاری همچون حجم روغن و اندازه بسته بندی شده آن توجه می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما