خرید روغن موتور دنا پلاس توربو

 یک روغن موتور فقط مخلوطی از یک روغن پایه و مواد افزودنی بود که برای روانکاری قطعات موتور، کاهش اصطکاک، تمیز نگه داشتن، خنک شدن و محافظت از موتور استفاده می شد. با این حال، انواع روغن موتور دنا ترکیبی پیچیده از روغن های پایه و ترکیبات افزودنی هستند که برای انجام کارهای مختلف طراحی شده اند.

خرید روغن موتور دنا پلاس توربو

انواع روغن موتور دنا پلاس توربو

انواع روغن موتور دنا پلاس توربو روغن موتور را می توان به چهار دسته اساسی تقسیم کرد: روغن مصنوعی ، نیمه مصنوعی ، مسافت پیموده شده و روغن معمولی.

روغن موتور مصنوعی

روغن موتور مصنوعی نتیجه یک فرآیند مهندسی شیمی است. شکل مولکولهای روغن مصنوعی یکنواخت تر بوده و ناخالصی کمتری نسبت به مولکولهای روغن معمولی دارند. به طور کلی ، روغن مصنوعی در دمای بسیار بالا یا پایین عملکرد بهتری دارد. روغن های مصنوعی به طور کلی با مواد افزودنی با عملکرد بالا فرموله می شوند.

روغن موتور نیمه مصنوعی

روغن موتور نیمه مصنوعی ترکیبی از روغنهای پایه مصنوعی و معمولی را در اختیار شما قرار می دهد تا مقاومت بیشتری در برابر اکسیداسیون (در مقایسه با روغن معمولی) و همچنین خواص عالی در دمای پایین ایجاد کند.

روغن موتور مسافت پیموده شده بالا

روغن موتور با مسافت پیموده شده ویژه برای وسایل نقلیه قدیمی یا وسایل نقلیه جدیدتر با بیش از 120،000 کیلومتر طراحی شده است. به لطف فرمول بی نظیر و مواد افزودنی بی نظیر ، یک روغن با مسافت پیموده شده باعث کاهش سوختگی روغن شده و به مهر و موم نشتی در موتورهای قدیمی کمک می کند.

روغن موتور معمولی

فرمولاسیون روغن های موتور معمولی دارای طیف گسترده ای از گریدهای گرانروی و سطح کیفیت است. روغن موتور معمولی برای رانندگان دارای اتومبیل با موتور ساده و سبک رانندگی منظم (در مقایسه با شرایط شدید رانندگی) توصیه می شود.

تعیین درجه روغن

روغن های موتور از یک شاخص توسعه یافته توسط انجمن مهندسان خودرو (SAE) برای رتبه بندی روغن بر اساس ویسکوزیته آن استفاده می کنند. ویسکوزیته مقاومت مایعات در برابر جریان است. مایعات سبک (مانند آب) دارای درجه گرانروی کم و مایعات غلیظ (مانند عسل) دارای درجه گرانروی بالایی هستند. درجه گرانروی روغن با گرم شدن یا خنک شدن تغییر می کند. روغن موتور ویسکوزیته چند درجه ای می تواند در طیف گسترده ای از دما استفاده شود. برای روغن SAE 0W-20 ، “0” نمایانگر شاخص گرانروی دمای پایین است (“W” مخفف “زمستان” ، “زمستان”) و “20” نمایانگر شاخص ویسکوزیته دمای بالا است. روغن موتور گرانروی چند درجه ای در دمای پایین علاوه بر محافظت از موتور در دمای بالا ، به درستی جریان دارد. برای مقایسه ، SAE 5W-30 و SAE 0W-30 حتی در دماهای پایین تر از SAE 10W-30 جریان بهتری خواهند داشت و در دمای بالا به محافظت ادامه می دهند.

پایین ترین قیمت روغن موتور دنا

پایین ترین قیمت روغن موتور دنا از ان جایی که دنا یکی از خاص ترین و با کیفیت ترین محصولات شرکت ایران خودرو است پس این خودرو به یک روغن خودرو خاص نیاز دارد. اما این روغن خاص معمولا از قیمت بالایی برخوردار است. ولی ما پایین قیمت روغن موتور دنا را تضمین می کنیم. جهت خرید روغن موتور ارزان دنا با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.