تولید کننده روغن موتور تیبا یورو 4

در واقع روغن موتور بازی کننده نقش خون در موتور می باشد و به طور کلی دارای دو وظیفه است که این دو وظیفه سبب می شوند تا قطعات موتور دچاز زنگ زدگی نشوند و این قطعات به بهترین نحو کار خود را اجرا کنند.

این دو وظیفه تمیز کاری و روان کاری می باشد.

امروزه شرکت های زیادی به تولید روغن موتور خودرو های مختلف به خصوص روغن موتور  تیبا می پردازند که در مسیر تولید خود تواسنته اند پیشرفت های زیادی را در این حین کسب کنند. 

تولید کننده روغن موتور تیبا یورو 4

نقش مواد افزودنی اصلی به روغن موتور

نقش مواد افزودنی اصلی به روغن موتور شرکت های تولید کننده روغن موتور در حین تولید خود مواد افزودنی زیادی را به ماده اصلی آن اضافه می کنند وبالاتری رفتن قیمت روغن موتور ناشی از بالاتر رفتن مواد افزودنی این محصول می باشد.

روغن موتور بدون این مواد افزودنی نیز قابلیت کار کردن دارد اما دلیل استفاده از این مواد سلامت روغن موتور بوده و بالاتر رفتن عمر روغن موتور می باشد.

یکی از این مواد به کار رفته در روغن موتور بالابرنده شاخص گرانروی است که این شاخص گران روی نشان دهنده مقاومت روغن در برابر افزایش کران روی در سرما و کاهش گران روی در گرما می باشد.

یکی دیگر از این مواد به کار رفته پاک کننده و معلق کننده ها هستند که این مواد باعث می شوند تا از مواد زدوده ای که به پیستون می چسبند و باعث اختلال در عملکرد خودرو می شود جلوگیری شود.

مواد ضد اکسیداسیون یکی دیگر از موادی است که باعث از بین بردن های اکسید هایی که توسط موتور تولید شده و باعث خوردگی بر روی سطح موتور است که مواد ضد اکسیداسیون از این روند جلوگیری می کند.

از مواد دیگری مانند مواد ضد زنگ و ضد سایش استفاده می شود که این مواد نیز تاثیر زیادی را در عملکرد موتور داشته و باعث بیشتر شدن عمر مفید موتور خودرو ها نیز می شود.

فروش روغن موتور تیبا یورو 4 ارزان

فروش روغن موتور تیبا یورو 4 ارزان امروزه به دلیل نیاز خودرو های مختلف به روغن موتور های مختلف، شرکت های زادی تاسیس شده اند و در ساخت این محصول گام های زیادی را برداشته اند.

فروش روغن موتور از سوی فروشگاه های این محصول و وب سایت ها امکان پذییر بوده و مردم می توانند همواره با مراجعه به وب سایت ها از روغن موتور ارزان تری در تناسب با فروشگاه ها بهره مند شوند زیرا این وب سایت ها با ارائه کیفیت های مناسب و قیمت های ارزان و بهره مند سازی مردم از خدمات گوناگون و متنوع باعث پایین آمدن انواع قطعات خودرو شده ودر عین حال مردم را از خدمات پس از فروش و ضمانت کالا بهره مند می سازند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما