تولید کننده روغن موتور باکیفیت

 شرکت ما به عنوان بزرگترین تولید کننده روغن موتور باکیفیت فعالیت می کند و توانسته این محصول را با استفاده از استانداردهای جهانی در ایران تولید کند که کیفیت بسیار بالایی داشته باشد و در روند تولید آن تمام نکات ایمنی و بهداشتی زیر نظر بهترین متخصصان انجام شده است، بنابراین روغن تولید شده کیفیت و دوام بالایی دارد و موجب کاهش استهلاک قطعات متحرک موتور می‌شود.

تولید کننده روغن موتور باکیفیت

نحوه تشخیص روغن موتور باکیفیت

نحوه تشخیص روغن موتور باکیفیت  روغن موتور معمولاً از ترکیب روغن نفتی با افزودن های مختلف به دست می آید که به عنوان یک روان کننده عمل می کند از فرسایش قطعات داخلی موتور جلوگیری می کند و می تواند هزینه های جانبی موتور را کاهش دهد روغن موتور از کیفیت بسیار بالایی برخوردار باشد می‌تواند استهلاک را نیز پایین بیاورد.

 امروزه شرکت ها و برندهای مختلفی به تولید انواع متفاوتی از روغن های موتور پرداخته اند که هر یک کیفیت خاص خود را دارد بنابراین باید در هنگام خرید روغن موتور بسیار دقت کنید تا بتوانید روغن با کیفیتی را تهیه نمایید.

 یکی از مهم ترین و آسان ترین راه برای تشخیص روغن باکیفیت از طریق برچسب کیفی که بر روی ظروف روغن چاپ شده است می باشد این برچسب ها باید کاملاً روشن و واضح باشد کمرنگ بودن برچسب نشان دهنده جعلی بودن آن است.

 همچنین باید دقت بسیار زیادی به ظروف حاوی روغن داشته باشید زیرا این ظروف نباید هیچ گونه خراشیدگی و خط و خش و فرسودگی را در خود داشته باشند.

 روغن اصل و باکیفیت هیچگونه رنگ و بو و ذرات کدر ندارد و کانلا خالص و شفاف است.

 روغن های بی کیفیت و کارایی زیادی ندارند و اگر شما از آنها استفاده کنید ۱۵۰۰ تا ۲ هزار کیلومتر بعد از استفاده از این روغن ها آلوده می‌شود و موجب بالا رفتن استهلاک قطعات موتور شما خواهند شد.

مرکز پخش انواع روغن موتور

مرکز پخش انواع روغن موتور شرکت ما به عنوان بزرگترین مرکز تولید و پخش انواع روغن موتور فعالیت می‌کند و توانست این محصول با کیفیت و مرغوب را در بسته بندی های متنوع با وزن های مختلفی به عرصه فروش بگذارد.

کیفیت این محصول به قدری بالا بود که توانست متقاضیان بسیار زیادی را در سراسر نقاط کشور به خود جذب کند و هزینهای جانبی را کاهش دهد و این محصولات در حجم های مختلف خرد و عمده تهیه کنند.

 شما نیز اگر به دنبال بهترین و با کیفیت ترین روغن موتور می گردید که بتواند استهلاک قطعات موتور شما را کاهش دهد عمر مفید زیادی داشته باشد می توانید از طریق این سایت اقدام کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما