توزیع کننده روغن موتور بهران تکتاز

روغن موتور بهران تکتاز از بهترین و مناسب ترین روغن موتورهای خودرو ساخت شرکت نفت بهران است که به دلیل کیفیت بالای پایه معدنی در روغن کاری قطعات موتور بدون ایجاد خورندگی و سایش از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

اگر از خریداران این روغن موتور در بازارهای داخلی هستید و علاوه بر کیفیت قیمت محصول نیز برایتان اهمیت بالایی دارد سفارش مستقیم و بدون واسطه از طریق توزیع کننده معتبر کالا از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد.

توزیع کننده روغن موتور بهران تکتاز

مهم‌ترین ویژگی روغن موتور خودرو چیست؟

مهم‌ترین ویژگی روغن موتور خودرو چیست؟ همانطور که می دانید روغن موتور نقش بسیار مهمی در بهبود عملکرد قطعات موتور خودرو داشته که بر حسب نوع پایه روغنی و عملکردی که در انواع خودروها دارند مورد استفاده قرار می گیرند، لذا از مهمترین ویژگی روغن موتور که قبل از استفاده به جهت هماهنگی بالای آن با قطعات موتور خودرو باید مورد توجه قرار گیرد نوع پایه روغنی و گرانروی آن است.

توجه به شاخص گرانروی روغن موتور به خصوص در فصول مختلف سال تاثیر قابل ملاحظه ای در افزایش کارایی و بهبود عملکرد قطعات خودرو دارد، از این رو هر چه میزان گرانروی روغن موتور کمتر باشد از روانی بیشتری برخوردار بوده و در صورت بالاتر بودن شاخص گرانروی روغن از غلظت بیشتر و روانی سخت تری برخوردار می باشد.

لذا استفاده از روغن موتورهای با گرانروی کمتر به دلیل روانی بیشتر سیال در مناطق سردسیری یا فصول سرد سال مناسب تر می باشند، البته از مهمترین نکاتی که در استفاده از انواع روغن موتور باید به آن دقت داشته باشید علاوه بر کیفیت بالای متریال های پتروشیمی به کار رفته در تهیه آن با بهترین عملکرد توجه به سازگاری بالای روغن موتور با محیط زیست و جلوگیری از انتشار آلودگی های محیطی می باشد.

به طور کلی از مهمترین کارکردهای روغن موتور و دلایل استفاده از انواع این محصولات پتروشیمی در برندهای مختلف روانکاری قطعات و حفاظت و نگهداری قطعات خودرو در برابر فرسایش و خورندگی، جلوگیری از اصطکاک قطعات و ایجاد سایش و در نهایت بالا بردن دوام و طول عمر موتور خودرو می باشد.

بازرگانی فروش روغن موتور بهران تکتاز

بازرگانی فروش روغن موتور بهران تکتاز بازرگانی فروش روغن موتور بهران تکتاز از معتبرترین شرکت های تامین و ارائه عمده این روغن خودرو در بازارهای سراسر کشور می باشد که محصولات خود را با بالاترین کیفیت به صورت تضمینی و نازلترین قیمت در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار مشتری قرار می دهد.

بهران تکتاز از بهترین و مناسب ترین روغن های خودرو به جهت استفاده در خودروهای ساخت داخل بوده که با توجه به کیفیت بالای متریال های تشکیل دهنده و قیمت عرضه بسیار مناسبی که در کشور دارند از خرید و فروش بالایی برخوردار می باشند.

جهت دریافت راهنمایی بیشتر جهت انتخاب بهترین نوع روغن موتور بهران تکتاز با توجه به نوع خودرو و قطعات آن و سفارش مستقیم و بدون واسطه این محصول با کیفیت صددرصد تضمینی با پایین ترین قیمت ممکن کافی است با مشاورین فروش و پشتیبانی این کالا به صورت آنلاین یا تلفنی ارتباط بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما