ارائه کننده روغن موتور ال 90

روغن موتور خوب می تواند عملیات روانکاری قسمت های متحرک داخلی خودرو را به بهترین شکل انجام دهد و از پوسیدگی و زنگ زدگی آنها پیشگیری کند. این محصول امروزه در انواع برندهای ایرانی و وارداتی در کشور مشاهده می شود که هر یک از لحاط کیفیت و قیمت متفاوت هستند. ارائه کننده روغن موتور ال 90 انواع این محصول را به روش های مختلف حضوری و یا اینترنتی به فروش می رساند.

ارائه کننده روغن موتور ال 90

میزان غلظت روغن موتور

میزان غلظت روغن موتور میزان غلظت روغن موتور باید چگونه باشد؟ روغن موتور در انواع غلظت های مختلفی ساخته می شود که بر روی بطری مشخصات کامل محصول و درصد غلظت آن درج شده است که در هنگام خرید باید به آن توجه شود. غلظت روغن موتور باید با توجه به شرایط آب و هوایی و نوع کارکرد موتور انتخاب شود.
برای مشخص کردن غلظت روغن موتور بر روی بطری از اعداد و حروف مشخصی استفاده می شود. به طور مثال 10w-40 که حرف w بیانگر گرانروی روغن در فصل زمستان است که هر چه عدد اول کوچک تر باشد، نشان دهنده این است که روغن رقیق تر بوده و معمولا در فصل زمستان و هوای سرد بهتر است که از روغن موتور رقیق تر استفاده شود تا به خوبی قطعات روانکاری شوند، چرا که روغن با غلظت بالا در هوای سرد برای روانکاری مناسب نخواهد بود.
عدد دوم نشان گر این است که روغن موتور تا چه دما و درجه حرارتی می تواند گرانروی خود را حفظ نماید و هر چه این عدد بزرگتر باشد، بیان گر این است که روغن موتور چسبندگی بیشتری داشته و سفت تر است.

مراکز خرید روغن موتور ال 90

مراکز خرید روغن موتور ال 90 یکی از معتبرترین مراکز خرید روغن موتور ال 90 با کیفیتی درجه یک و قیمتی مطلوب همین شرکت می باشد. در این مرکز کارشناسان فروش شما را در انتخاب و خریدی بهتر راهنمایی نموده تا بتوانید در کوتاه ترین زمان محصول دلخواه را خریداری نمایید و پس از ثبت سفارش، محصول مورد نطر به نشانی شما ارسال خواهد شد.
این روزها انواع روغن موتور بازار فروش بسیار خوبی دارد؛ زیرا همان طور که می دانید این محصول نقش مهمی در کارکرد بهتر موتور و شتاب بیشتر اتومبیل دارد.
امروزه شرکت ها تولید کننده همواره سعی دارند تا با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین فرمولاسیون و ترکیبات مناسب این محصول را با کیفیتی عالی تولید و به دست خریدار برسانند. روغن موتور در انواع مختلف مینرال، سنتتیک و نیمه سنتتیک تولید می شود که هر یک دارای ویژگی ها و کاربرد خاصی بوده و باید با توجه به مدل خودرو از آن استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما