شرکت تولید روغن موتور نیمه سنتتیک

انتخاب روغن موتور مناسب و تعویض به موقع روغن موتور خودرو می تواند تاثیر مهمی در عملکرد صحیح موتور خودرو و کاهش اصطکاک قطعات آن داشته باشد.  روغن موتور را  در سه گروه نیمه سنتتیک، سنتتیک و مینرال تقسیم بندی کرده اند. روغن موتور نیمه سنتتیک با کارایی و قابلیت بالا می تواند در اکثر خودروها بکار گرفته شود. شرکت تولید روغن نیمه سنتتیک خودرو برای تامین نیاز بازار داخلی کشور اقدام به تولید این محصول با بالاترین کیفیت نموده است.شرکت تولید روغن موتور نیمه سنتتیک

راهنمای انتخاب روغن موتور نیمه سنتتیک

راهنمای انتخاب روغن موتور نیمه سنتتیک اگر شما نیز به تازگی خودرویی خریده اید و نمی دانید که چه نوع روغن موتوری با خودرو شما سازگاری بیشتری دارد، بهتر است دفترچه خودرو را با دقت بررسی کرده و از نوع روغن موتور متناسب با اتومبیل خود آگاه شوید.

روغن موتور شامل سه دسته است که هرکدام ویژگی خاص خود را دارد.

روغن مینرال که بر اساس مواد معدنی و بر پایه مواد نفتی ساخته شده که معمولا برای خودروهای قدیمی بهتر است مورد استفاده قرار گیرد.

روغن موتور سنتتیک از ترکیبات شیمیایی مختلف ساخته شده و روغن موتور نیمه سنتتیک که به نوعی می توان گفت ترکیبی از روغن مینرال و سنتتیک است.

در واقع می توان گفت این روغن با ترکیب مزایای روغن موتور مینرال و سنتتیک و رفع معایب آنها مبدل به روغن موتوری منحصر به فرد شده است.

روغن موتور سنتتیک علاوه بر خاصیت روانکاری در موتور خودرو با ترکیبات دیگری که دارد، به خنک سازی موتور خودرو همچنین جلوگیری از جوش آوردن آن و پاکسازی و شست و شوی موتور خودرو از ذرات معلق ناشی از احتراق و دوده نیز کمک می کند.  

قیمت روغن موتور نیمه سنتتیک

قیمت روغن موتور نیمه سنتتیک با توجه به اینکه چندین شرکت معتبر اقدام به تولید انواع روغن موتور نیمه سنتتیک می کنند و با آگاهی به اینکه همه  برندهای تولیدکننده این محصول نمایندگی های مختلفی در سراسر کشور دارند، می توان لیست قیمت روغن موتور را از طریق نمایندگی های فروش آن با توجه به نوع بسته بندی بدست آورد.

این مراکز معتبر در واقع قیمت واقعی و نهایی روغن موتور نیمه سنتتیک را به خریداران عمده ارائه می دهند.

همانطور که می دانید برندهای تولیدکننده روغن موتور با توجه به کیفیت و قیمت مواد اولیه مورد استفاده در تهیه این محصول، اقدام به قیمت گذاری تولیدات خود می کنند.  به همین منظور ما شاهد تنوع قیمت در بازار فروش روغن موتور هستیم.

خریداران عمده روغن نیمه سنتتیک به این مسئله نیز باید توجه داشته باشند که خرید از نمایندگی های فروش این محصول از نظر اقتصادی برای آنان مقرون به صرفه تر خواهد بود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما